AKTUALITY

Nejnovější informace a novinky najdete na facebooku nebo instagramu

ATELIÉR NA TÁBOŘE 50a V BRNĚ UZAVŘEN!

Bohužel jsem byly nuceni po náročném covidovém roce náš ateliér dočasně uzavřít. Už se moc těšíme, až si jej budeme moci zase někde v Brně otevřít a naplno rozjet náš koncept “ otevřeného ateliéu“, ale počkáme s tím, až se covidová situace úplně uklidní. Jestli to bude za rok či za dva, to se uvidí. Do té doby Vás pozveme do jiných ateliérů a dílen, kde budeme občas hostovat – vše se brzy dozvíte zde na stránkách či na fb

VÝTVARNÁ ČINNOST NEPŘERUŠENA!

Využijte našich služeb:
– výtvarný koutek na Vaší narozeninové oslavě či svatbě
– kurzy na pozvání 
– kurzy v různých dílnách po Brně 
(vše brzy zde na webu)
+ možnost zakoupení obrazů a dalších předmětů zde na stránkách

Náš koncept otevřeného ateliéru

Během dlouholeté rodičovské dovolené jsem dobře pochopila, jak důležité je se odreagovat a alespoň na hodinku či dvě žít jen přítomností – nic neplánovat, neorganizovat, neřešit. Léčebný efekt samotné tvůrčí činnosti se začíná čím dál více dostávat do povědomí lidí a já bych moc ráda, aby si to každý mohl zažít na vlastní kůži. 

Spoustu lidí ale nenaplňuje kresba pastelkami, malba temperami či vodovkami a na to, aby si koupili náčiní na jiné techniky, si nevěří nebo jim chybí potřebný prostor (taková skleněná mozaika se v obýváku opravdu tvořit nedá…). 

Proto jsem cítila touhu a potřebu takový prostor vytvořit. Prostor, kde si můžete techniky volně vyzkoušet, zjistit, která je pro vás ta pravá a nebo zjistit, že jste jako já a že se zamilujete do jakékoli výtvarné činnosti, kterou zkusíte!   

Přijďte si sami vyzkoušet, jak osvobozující je tvořit něco vlastníma rukama a uvidíte, budete sami překvapení, jak nádherné věci dokážete vyrobit!